Utbyte av Absorbtionsmaskiner Lindholmen och Gullbergsvass
Referensnummer: 21-0022
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 45331230 Installation av kylutrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Göteborg energi har för avsikt att byta ut två absorbtionsmaskiner belägna på våra anläggningar Lindholmen respektive Gullbergsvass.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 42900000 Diverse allmänna maskiner och specialmaskiner, 42910000 Destillations-, filtrerings- eller rektifikationsapparater, 51500000 Installation av maskiner och utrustning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen