Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Mattransporter
Referensnummer: GSN 2020/00324
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 55521200 Måltidsleveranser
II.1.4.
Kort beskrivning
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: ja
Anbud får lämnas förendast en del
II.2.
Beskrivning
II.2.1.
Anbudsområde Västerås
Del nr: 1
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 55521200 Måltidsleveranser, 55522000 Catering för transportföretag
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Anbudsområde Skultuna
Del nr: 2