Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
Leveransplats
Del av land (NUTS): Uppsala län (SE121)
Land: Sverige
Del av land (NUTS): Dalarnas län (SE312)