2. Förfarande
Förfarande
Titel: Livsmedel - Lilla grossisten
Beskrivning: Livsmedel, lilla grossisten.
Intern identifierare: Dnr 2024-123
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Förfarandets viktigaste kännetecken: Första upphandlingen blev avbruten. Nu förhandlat förfarande utan föregående annonsering.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000