113789-2023 - ÄndringSverige-Gustavsberg: Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Dynamiskt inköpssystem tekniska konsulter
Referensnummer: 2022KS/0540
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Värmdö kommun inrättar ett dynamiskt inköpssystem för tekniska konsulter.