113803-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Elektroniska informationstjänster – Värderingstjänst Fordon, KFM
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Värderingstjänst Fordon, KFM
Beskrivning: Skatteverket upphandlar för Kronofogdemyndighetens räkning en informationstjänst för värdering av fordon.
Intern identifierare: 8-2724383
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64216200 Elektroniska informationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Obligatoriska krav