See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förtjänsttecken
Beskrivning: Upphandling av guldklockor som ska delas ut för lång och trogen tjänst. Guldklocka är Region Uppsalas förtjänsttecken till den medarbetare som arbetat 25 år i regionens tjänst.
Intern identifierare: UPPH2025-00177
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18520000 Ur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Allmän information
Beskrivning: Enligt Underlag
Intern identifierare: 1860670-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Upphandlingsföreskrifter
Beskrivning: Enligt underlag
Intern identifierare: 1860671-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Kvalificering av leverantör
Intern identifierare: 1860672-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kravspecifikation
Intern identifierare: 1860673-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Utvärdering av anbud
Intern identifierare: 1860674-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Avtal
Intern identifierare: 1860675-5