113977-2017 - ÄndringSverige-Göteborg: Epiduralset
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Epidural anestesi och Intraosseösa infarter.
Referensnummer: RS 2017-00953
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33171300 Epiduralset
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av produkter inom området Epidural anestesi och intraosseös infart.