See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Bevakningstjänster
Beskrivning: Denna upphandling avser bevakningstjänster för Tyresö kommun samt extra bevakning för Tyresö bostäder AB, nedan gemensamt benämnd som beställaren.
Intern identifierare: KSUH/2025:42
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000