114179-2026 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Utredning med option projektering av BK4-broar Kungsängen, Norslunda & Norrtälje
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtredning med option projektering av BK4-broar Kungsängen, Norslunda & Norrtälje
BeskrivningUtredning med option projektering av BK4-broar Kungsängen, Norslunda & Norrtälje
Intern identifierareKOM-418418
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUtredning med option projektering av BK4-broar Kungsängen, Norslunda & Norrtälje