Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Konsulttjänster – stöd till ledningsgrupper och chefer.
Detta omfattar konsulttjänster för stöd till ledningsgrupper och chefer i samband med bland annat verksamhetsförändring, verksamhetsförflyttning och verksamhetsutveckling.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 4 000 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 72221000 Konsulttjänster för företagsanalys, 72224000 Konsulttjänster för projektledning, 79411100 Konsulttjänster för företagsutveckling, 79419000 Utvärderingskonsulttjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen