114322-2020 - ÄndringSverige-Växjö: Programvaruutvecklingstjänster för bildbehandling
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Bildhanteringssystem för Folktandvården.
Referensnummer: 19RGK1961
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72212328 Programvaruutvecklingstjänster för bildbehandling
II.1.4.
Kort beskrivning
Bildhanteringssystem för Folktandvården