2. Förfarande
Förfarande
Titel: Eldsberga-Hässleholm, KTL och AT upprustning Konsult
Beskrivning: Upprustning av kontaktledning och AT transformatorer på sträckan Eldsberga - Hässleholm. Framtagning av FFU UE, BPU samt förvaltningsdata.
Intern identifierare: KOM-417757
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71530000 Konsulttjänster för bygg- och anläggningsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Eldsberga-Hässleholm, KTL och AT upprustning Konsult