2. Förfarande
Förfarande
Titel: Patologi förbrukning
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Region Hallands samlade behov av kemikalier, lösningsmedel och diverse förbrukningsmaterial för kliniskt patologiskt laboratorium.
Intern identifierare: RS240204
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24300000 Basiska oorganiska och organiska kemikalier
Ytterligare klassificering (cpv): 24312220 Natriumhypoklorit, 24322220 Etanol, 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar, 44832000 Lösningsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del