See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av golvmaterial
Beskrivning: Upphandlingen omfattar ramavtal för golvmaterial.
Intern identifierare: 24/13
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44112200 Golvbeläggningar
Ytterligare klassificering (cpv): 44111000 Byggnadsmaterial
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000