114615-2018 - ResultatSverige-Märsta: Målning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Byggentreprenader
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Årsavtal Måleriarbeten
Referensnummer: UH-2018-1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
45442100 Målning
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal med tre leverantörer för Måleriarbeten hos Sigtunahem.
HLU-arbeten och projekt.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Måleriramavtal för fastigheter.