11464-2021 - ÄndringSverige-Malmö: Fisk
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Färsk fisk
Referensnummer: STK-2020-1285
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
03311000 Fisk
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende leveranser av färsk fisk till Malmö stad