114701-2025 - Resultat
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – Trygghetsskapande teknik för SÄBO och OOF
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Trygghetsskapande teknik för SÄBO och OOF
Beskrivning: Trygghetsskapande teknik för SÄBO och omsorgen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Trygghetsskapande teknik för SÄBO och OOF.
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:93602:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 35121700 Larmsystem, 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård