LTU upphandlar en operativ och strategisk kommunikationsbyrå med gedigen kunskap inom kommunikation och marknadsföring samt flexibel och kompetent organisation med kapacitet att leverera till större organisationer.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79000000 Företagstjänster: lagstiftning, marknadsföring, rådgivning, rekrytering, tryckning och säkerhet
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen