114849-2024 - Planering
Sverige – System för registrering och undersökningsutrustning – Extern remiss: Ambulatorisk Arytmidiagnostik
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelExtern remiss: Ambulatorisk Arytmidiagnostik
BeskrivningExtern remiss avseende Ambulatorisk arytmidiagnostik.
Intern identifierare2024-O000481
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33120000 System för registrering och undersökningsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33123000 Utrustning för kardiovaskulära ändamål