114851-2022 - ResultatSverige-Eskilstuna: Reklammaterial
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Profilprodukter
Referensnummer: AK 20.093
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
22462000 Reklammaterial
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av profilprodukter, giveaways, profilkläder och mässmaterial.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
18331000 T-tröjor, 18530000 Presenter och priser, 18931100 Ryggsäckar, 30192121 Kulspetspennor, 39221122 Muggar, 39225710 Flaskor, 39294100 Informations- och marknadsföringsprodukter, 39295200 Paraplyer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen