2. Förfarande
Förfarande
Titel: Power Transformers 6,3-80 MVA
Beskrivning: 10 pcs (options 3 pcs), ranging from 6,3-80 MVA, 10-145 kV, sites located in the counties: Dalarna, Gävleborg, Värmland and Västra Götaland.
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31170000 Transformatorer
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:100033:Lot:1