Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
Kontraktets, ramavtalets eller det dynamiska inköpssystemets löptid Start: 01/06/2023Slut: 31/05/2025
Detta kontrakt kan förlängas: ja
Beskrivning av förlängning:
Ramavtalets maximala löptid är åtta (8) år. SVOA har rätt att med sex (6) månaders uppsägningstid, efter att 18 månader har passerat, säga upp ramavtalet.
Sägs inte ramavtalet upp löper det vidare med oförändrande villkor till dess att ramavtalets maximala löptid är nådd.