2. Förfarande
Förfarande
Titel: Serviceavtal, Telefonisystem för 6K, kommunerna Bjuv, Klippan, Perstorp, Svalöv, Åstorp och Örkelljunga 2024
Beskrivning: Kommunerna Bjuv, Klippan, Perstorp, Svalöv, Åstorp och Örkelljunga (6K) har idag ett samarbete gällande gemensam telefoniplattform. 6K har därför behov av ett gemensamt serviceavtal för telefoniplattformen och 6K vill ha en leverantör under hela avtalsperioden.
Intern identifierare: 23/426
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50300000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende persondatorer, kontorsutrustning, telekommunikations- och audiovisuell utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Krav