115242-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Medicinsk utrustning – Ramavtal för inköp av spoldisk- och spoldesinfektorer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal för inköp av spoldisk- och spoldesinfektorer
BeskrivningRamavtal för inköp av spoldisk- och spoldesinfektorer.
Intern identifierareSON26.28
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33191000 Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000