Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45215000 Bygg- och anläggningsarbeten: byggnader med anknytning till hälso- och socialvård, krematorier och offentliga toaletter
Ytterligare klassificering (cpv): 45262700 Ombyggnadsarbete, 45300000 Byggnadsinstallationsarbeten, 45331100 Installation av centralvärme, 45331230 Installation av kylutrustning, 45332000 VA- och dräneringsarbeten, 45343230 Installation av sprinklersystem
Leveransplats
Land: Sverige
Var som helst i det aktuella landet
Värde