Typ av upphandlande myndighet Departement eller annan central, regional eller lokal statlig myndighet
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Contract Regarding Property Maintenance of The Swedish Embassy and Residence in Cairo
Referensnummer: 2055/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 98341140 Vaktmästartjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
The contract relates to property maintenance regarding the Swedish Embassy and Residence in Cairo.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45310000 Installation av elektriska ledningar och armatur, 45330000 Rörmokeriarbeten, 45331200 Installation av ventilation och luftkonditionering, 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter, 98341130 Fastighetsskötsel
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen