2. Förfarande
Förfarande
Titel: Intagnas kläder till Kriminalvården
Beskrivning: Intagnas kläder till Kriminalvården
Intern identifierare: 2025-2008
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18400000 Specialkläder och tillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Intagnas kläder
Intern identifierare: 1639217-0
Huvudklassificering (cpv): 18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör
Ytterligare klassificering (cpv): 18400000 Specialkläder och tillbehör
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav
Intern identifierare: 1639218-1