See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cirkulationstvätt av egenägda textilier
Beskrivning: Cirkulationstvätt avseende arbetskläder inom vård- och omsorgsverksamhet.
Intern identifierare: 25/22
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000