115378-2022 - ÄndringSverige-Huddinge: Stängsel
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Stängseltjänster
Referensnummer: UPP-2021/077
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34928200 Stängsel
II.1.4.
Kort beskrivning
Stängselltjänster i kommunens naturreservat samt övriga naturområden.