115382-2022 - ÄndringSverige-Umeå: Monteringshus
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Förhyrning av förskolepaviljonger Hörneå 8:866
Referensnummer: 22041
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44211000 Monteringshus
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av förhyrning av förskolepaviljong i enlighet med upphandlingsdokumenten.