115388-2022 - ÄndringSverige-Örebro: Traktorer
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Fyrhjulsdriven jordbrukstraktor minst 130 hk
Referensnummer: Tn 7023/2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
16700000 Traktorer
II.1.4.
Kort beskrivning
1 fabriksny fyrhjulsdriven jordbrukstraktor
Inledning
Intresserade anbudsgivare (nedan kallad Leverantör) inbjuds att lämna anbud gällande Örebro kommuns, org nr: 212000-1967 (nedan kallad upphandlande myndighet "UM"), behov av en (1) fabriksny fyrhjulsdriven jordbrukstraktor med minst 130 hk enligt kravspecifikation. Upphandlingen baseras på de villkor och förutsättningar, som anges i upphandlingsdokumenten. Mer information om UM återfinns på https://www.orebro.se/
Vi ser fram emot ert anbud!