115444-2021 - ÄndringSverige-Härnösand: Elektroniskt säkerhetslås
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Medicinskåp ordinärt boende
Referensnummer: UH-2021-002
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
44521120 Elektroniskt säkerhetslås
II.1.4.
Kort beskrivning
Härnösands kommun avser att upphandla medicinskåp som tjänst för ordinärt boende.