115445-2022 - ÄndringSverige-Motala: Livsmedel, drycker, tobak o d
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Frukt, Grönt, Mejeri - Vadstena, Boxholm, Ydre, Ödeshög
Referensnummer: UH-2021-137
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
II.1.4.
Kort beskrivning
Livsmedel, Frukt, Grönt, Mejeri