2. Förfarande
Förfarande
Titel: Barnvagnar, barnbussar och barntillbehör
Beskrivning: Upphandling av barnvagnar, barnbussar och barntillbehör.
Intern identifierare: FSKF-2025-3480
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34912100 Sittvagnar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Barnvagnar, barnbussar och barntillbehör