115552-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter – Skadedjurssanering och Skadedjurstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSkadedjurssanering och Skadedjurstjänster
BeskrivningBeställaren avser att genom den här förfrågan upphandla ramavtal med en (1) Leverantör för skadedjurssanering samt övriga skadedjurstjänster. Målet med avtalet är att uppnå en så skadedjursfri miljö som möjligt i Beställarens fastighetsbestånd.
Intern identifierare24/30
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000