115565-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning – Bilinredning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelBilinredning
BeskrivningMontering av bilinredningar, belysning och APV-produkter.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50110000 Reparations- och underhållstjänster av motorfordon och tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107237:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50117100 Ombyggnad av motorfordon