2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reservkraftaggregat
Beskrivning: Upphandling av reservkraftaggregat
Intern identifierare: KS 2024/1045
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000