115583-2018 - ResultatSverige-Sunne: Geologi, oceanografi och hydrologi
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Underlag för beslut vattenskyddsområden Sunne kommun
Referensnummer: UPH2017/53
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
71351900 Geologi, oceanografi och hydrologi
II.1.4.
Kort beskrivning
Sunne kommun upphandlar ett konsultuppdrag för upprättande av vattenskyddsområden inom Sunne kommunen.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
71351900 Geologi, oceanografi och hydrologi, 71351500 Markundersökningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen