Kontraktets, ramavtalets eller det dynamiska inköpssystemets löptid Start: 01/06/2021Slut: 01/06/2025
Detta kontrakt kan förlängas: ja
Beskrivning av förlängning:
Förlängningsoption till: 2027-06-01
Förlängningsoption till: 2029-06-01