115601-2025 - Planering
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – RFI Immunhistokemiska plattformar
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI Immunhistokemiska plattformar
BeskrivningRFI avseende Immunhistokemiska plattformar till Karolinska Universitetssjuhuset
Intern identifierareRFI 202504
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)