See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: RAMAVTAL DRIFT OCH UNDERHÅLL AV OFFENTLIG BELYSNING I SVALÖVS KOMMUN
Beskrivning: Entreprenaden innefattar ett funktionsåtagande för hela belysningsanläggningen där vissa planerade underhållsåtgärder liksom elsäkerhetsansvar och beredskap ingår. Detaljer framgår av förfrågningsunderlaget som helhet. Även ny- och ombyggnadsprojekt kan komma att avropas.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34928500 Gatubelysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121885:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 50232000 Underhåll av offentlig belysning och trafikljus