2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reparation av städmaskiner
Beskrivning: Reparation av städmaskiner inom Skellefteå- och Malå kommun samt deltagande bolag.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39713400 Golvvårdsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Delområde 1 Skellefteå kommun samt deltagande bolag - Reparation av städmaskiner
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92650:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39700000 Hushållsapparater, 39713410 Skurmaskiner, 90900000 Städning och renhållning, 90919200 Kontorsstädning, 90919300 Städning av skolor
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Delområde 2 Malå kommun och deltagande bolag - Reparation av städmaskiner
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92650:Lot:2