2. Förfarande
Förfarande
Titel: Externremiss avseende Gipsartiklar med tillbehör 2025 SLL577
Beskrivning: Externremiss avseende Gipsartiklar med tillbehör 2025 SLL577
Intern identifierare: FSN 2023-0282
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141700 Ortopediska artiklar, 33180000 Funktionellt stöd, 85121280 Ögonsjukvård, hudsjukvård eller ortopedisk vård