Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://upphandling.polisen.se/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Talarförmedling
Referensnummer: A108.339/2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Polismyndigheten inbjuder leverantörer att lämna anbud i upphandling av: talarförmedling.
Myndigheten söker en leverantör som kan agera förmedlare av föreläsare, inspiratör och moderator med mera inom det område som beskrivs i varje enskild avropsförfrågan.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79610000 Personalförmedling, 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster, 79952000 Evenemang, 92300000 Underhållningstjänster
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen