115761-2026 - Resultat
Sverige – Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter – Livsmedel SME - möjlighet att lämna på mindre områden, Hälsingland
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLivsmedel SME - möjlighet att lämna på mindre områden, Hälsingland
BeskrivningUpphandling av livsmedel för Bollnäs, Hudiksvall, Ljusdal, Nordanstig, Ovanåker, Söderhamns kommun, Hälsinglands Utbildningsförbund samt Region Gävleborgs folkhögskolor. Upphandlingen omfattar ett urval av specifika produktgrupper. Det är möjligt att lämna anbud för en enskild kommun eller del av kommun. Som anbudsgivare anger du själv vilka produkter du kan leverera och till vilka områden.
Intern identifierare15843
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15100000 Animaliska livsmedel, kött och köttprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d, 15800000 Diverse livsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLivsmedel SME - möjlighet att lämna på mindre områden, Hälsingland