2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastväxlarbil
Beskrivning: En lastväxlarbill till Vatten och avfall Motala kommun. Totalvikt 70 ton fordonet skall dra ett 4 axlat 38 tons växelflakssläp.,
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34130000 Motorfordon för godstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92872:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34100000 Motorfordon