Huvudsaklig CPV-kod 35710000 Ledning, styrning, kommunikation och IT-system (C4)
II.1.4.
Kort beskrivning
Uppdraget innefattar konsultstöd för både strategiskt kommunikation, genomförande av kommunikationsinsatser, produktion av innehåll till Sidas olika kanaler samt konferensarrangör.