2. Förfarande
Förfarande
Titel: Parkeringsövervakning 2023
Beskrivning: Parkeringsövervakning.
Intern identifierare: 23/33
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98351110 Tjänster utförda av parkeringsvakter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Parkeringsövervakning inklusive fordonsflytt