2. Förfarande
Förfarande
Titel: Myndighetsbesiktningar
Beskrivning: Myndighetsbesiktningar av hissar, trycksatta anordningar, portar, vikväggar, motordrivna grindar och lyftanordningar.
Intern identifierare: 24/58
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Denna upphandling avser besiktningstjänster för hissar, portar, grindar, lyftanordningar och trycksatta anordningar i Beställarens fastighetsbestånd.
Intern identifierare: 1592561-682c9941862d47c47166a215
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Anbudsformulär myndighetsbesiktningar
Intern identifierare: 1606260-682c9941862d47c47166a218